BesedoSeminár v Žiline s RNDr. Františkom Šustom – 25.05.2019 – Vycvik psa

RNDr. František Šusta - Seminár v Žiline

RNDr. František Šusta, PhD.

je autorom desiatok odborných, vedeckých a popularizačných článkov. V rokoch 2008 až 2017 pracoval ako špecialista na tréning zvierat v Zoo Praha. Po odchode zo ZOO pokračuje ako profesionálny tréner zvierat na “voľnej nohe”. Vytvoril dve inovatívne a uznávané metodiky – index rovnováhy v skupine a trojuholník stresu.

Ako prvý tréner z Českej republiky sa stal členom Animal Behavior Management Alliance a International Marine Animal Trainers’ Association. V roku 2014 bol držiteľ štyroch rôznych ocenení ABMA a vďaka tomu sa stal nositeľom historicky najväčšej zbierky cien, ktoré udeľuje celosvetová asociácia profesionálnych trénerov zvierat.

Je autorom kníh: Trénink je rozhovor (2014, Plot), Trénink je v hlavě (2016, Plot), a Neznám druhé takové zvíře, jako je pes (2017, Plot).

Viac informácií nájdete na: www.treninkjerozhovor.cz

30 miest na BesedoSeminár

Besedosemináre sú kombináciou prednášky a besedy na otázky účastníkov, ktoré si zvolia účastníci pri prihláške. Odpovede na otázky budú Františkom spracované a prezentované na seminári, a tak sa budete môcť dozvedieť to, čo Vás zaujíma pri tréningu Vášho psíka, alebo rady skúseného kynológia na odstránenie konkrétneho nežiaduceho správania.  Seminár je následne venovaný tématike ako naučiť alebo ako odnaučiť.

Cena: 30 €

6 miest na praktickú lekciu

Pri praktických lekciách sa nenacvičuje podľa zadania lektora, ale František sa snaží odstrániť problémy Vášho psa alebo pomôcť pri nacvičovaní konkrétneho zadania psovoda. Behom lekcie sa jednotlivé dvojice niekoľkokrát striedajú. Prítomní môžu byť aj diváci, v maximálnom počte 20. Tréning sa bude konať v hale Dogsacademy. Jedna praktická lekcia trvá 2 hodiny.

Aktualizácia 16.05.2019: Miesta na praktické lekcia sú obsadené.

20 divákov

Keďže počet praktických účastníkov je z časového hľadiska ohraničený, máte možnosť si túto lekciu pozrieť a dozvedieť sa, aké problémy a tréningové ciele majú ostatní psovodi a preniesť rady Františka na výcvik svojho psa.

Cena: 10 €/1 dvojhodinovka

Minulá prednáška s RNDr. Františekom Šustom, PhD. v Žiline