Skupinový výcvik psa Žilina

Skupinový výcvik psa

je vhodný pre majiteľov, ktorí s nami absolvovali individuálne tréningové hodiny, alebo po zhodnotení trénera. Pes, ktorý ovláda základné povely a je schopný trénovať na rôznych miestach a jeho tréning bol vedený formou pozitívnej motivácie (tréning formou odmien – nie trestu) je tiež vhodný na skupinové cvičenie.

Žilina výcvik psov - Tréning psov Žilina
zilinaskupinovyvycvikpsov2

Kde budú tréningy prebiehať?

Miesto tréningov sa bude meniť, aby psík vedel pracovať na rôznych miestach. V prípade horúčavy bude tréning situovaný do chladnejšieho prostredia (les, voda, tieň..). Na tréningy bude využívaná aj hala v Strážove.

Kedy bude tréning prebiehať?

Tréningy budú prebiehať každý pondelok od 18:30. V prípade nepriaznivého počasia sa môže hodina zrušiť alebo preložiť. V prípade, ak nebudete môcť prísť, hodina Vám ostane, ale je potrebné 10 tréningových hodín vyčerpať do 3 mesiacov od registrácie.

Cena

Cena kurzu je 100 € na za 10 hodín (60 minút).

Platnosť

3 mesiace

Registračný formulár

V prípade záujmu o skupinové cvičenie je možné vyplniť registračný formulár. Tento formulár už je záväzný, a preto prosíme, aby ste si svoju účasť dobre premysleli. Pokiaľ máte ďalšie otázky, kontaktujte nás. Po kliknutí na tlačítko  Registrácia (nižšie) budete presmerovaní na registračný formulár.