Venčenie psov v Žiline

Potrebujete vyvenčiť psíka vo Vašej neprítomnosti, alebo keď nemôžete napríklad v prípade choroby alebo pracovných povinností? Popri tréningu psov sa venujeme aj venčení psov v Žiline.

Venčenie psov Žilina

Ako prebieha venčenie?

Psík je vždy vyzdvihnutý dohodnutú hodinu na Vašej adrese. V prípade Vašej neprítomnosti je možné kľúče od bytu nechať napríklad v schránke, kde si ich vyzdvihneme, alebo prenechať susedom, ktorí v čase prechádzky budú doma.

Kde sa nachádza Váš psík?

Aby ste si boli istí, že psík dostane presne to, na čom sme sa dohodli, pri venčení používame aplikáciu Locus Map, ktorá zaznamenáva čas prechádzky, presnú trasu prechádzky a počet prejdených kilometrov. Tento záznam bude posielaní hneď po prechádzke na e-mail.

Bookovanie tréningov

Prechádzka sa objednáva jednorázovo v bookingovom systéme, ktorý tiež používame na tréningy. V prípade, ak chcete psíka vyvenčiť, je vhodné rezerváciu spraviť aspoň deň vopred. Rezervácia platí jednorázovo. V prípade, ak budete chcieť venčiť dlhodobo, napríklad pondelok 9:30, je vhodné sa najskôr telefonicky skontaktovať.

Kontakt: Samuel 0908 348 989

Cena

30 minút = 8 € (vrátane nákladov na cestu)

60 minút = 12 € (vrátane nákladov na cestu)

Pri prechádzke sa budeme snažiť dopriať Vášmu psíkovi čo má rád. Je možné ho zobrať do lesa, k vode, na korčule, do mesta…

Venčenie psov v Žiline

Potrebujem vyvenčiť psa v Žiline

Stráženie psa Žilina