Vycvik psa Žilina

Výcvik šteniatka v Žiline

Naučíme sa s tvojím šteniatkom základne veci. Reakciu na meno , venovanie pozornosti majiteľovi, privolávanie na povel, odnaučenie ťahania na vodítku, základy polôh ako sadni, ľahni a vstaň, povely ako zostaň a čakaj, socializáciu s rôznym prostredím, rušivými vplyvmi či inými psíkmi.

Tréningy sa odohrávajú na rôznych miestach tak, aby tvoje šteniatko dokázalo zvládnuť hocijakú situáciu. Samozrejme si povieme základy o tom ako šteniatko kŕmiť, čo obnáša veterinárna starostlivosť a na čo si dať pozor. Individuálne tréningy sú vždy prispôsobené požiadavkám majiteľa.

Pri zakúpení kurzu je v cene úvodná konzultácia, teoretická hodina Basic a malý darček od nás.

Cena kurzu je 159€/10 hodín

Výcvik psa v Žiline (dospelý)

Pozrieme sa na to čo tvoj psík ovláda, prejdeme si základnú poslušnosť, ktorá obsahuje chôdzu pri nohe na vodítku a bez vodítka, privolanie ku mne, polohove povely ako sadni, ľahni a vstaň, povely zostaň a čakaj. Pozrieme sa na to, čo psík ovláda a nadviažeme na to, popr. opravíme chyby vo výcviku. Samozrejmosťou je socializácia s prostredím, inými psíkmi či ruchom mesta. Individuálne tréningy sú vždy prispôsobené požiadavkám majiteľa.

Pri zakúpení kurzu je v cene úvodná konzultácia, teoretická hodina Basic a malý darček od nás.

Cena kurzu je 159€/10 hodín

Tréning a cvičenie problémového psa

Na úvodnej hodine analyzujeme problém a formou pozitívnej motivácie (bez použitia akýchkoľvek donucovacích prostriedkov či násilia) sa pokúsime psíkove správanie napraviť, či už ide o strach, agresiu alebo iné problémové správanie. Individuálne tréningy sú vždy prispôsobené požiadavkám majiteľa.

Pri zakúpení kurzu je v cene úvodná konzultácia, teoretická hodina Basic a malý darček od nás.

Cena kurzu je 189€/10 hodín

Absolvent

Tento kurz je určený pre klientov DogAcademy (bývalý Happydogs), ktorí majú úspešné absolvované kurzy a potrebujú preopakovať poslušnosť.

Cena kurzu je 100€/10 hodín

Skupinové cvičenie psov v Žiline

Keďže skupinové výcviky považujeme za strednú školu v poslušnosti, sú možné len po absolvovaní základnej poslušnosti individuálnou formou, alebo zhodnotením trénera.

Výcviky sa rozdeľujú na mini skupinovky max 3-4 psíky a maxi skupinovky max 10 psíkov.

Cena kurzu je 100€/10 hodín

Pachové práce

Pachové práce sú záujmovou aktivitou, rozšírením možností práce so psíkom a využitím voľného času.

Ide hlavne o zamestnanie hlavy psíka kde pod vedením profesionálneho psovoda, zameraného na pachové práce sa budú teamy učiť vyhľadávať rôzne pachové vzorky v rôznych priestoroch.

Cena kurzu je 80€/6 hodín. Maximálny počet teamov je 4.

 

Handling tréningy a príprava psov na výstavu

Pod vedením našej šikovnej Handlerky si prejdete zákalady vystavovania psíka, vystavovanie v kruhu, výstavnú chôdzu a všetko potrebné k práci na výstavách.

Cena kurzu je 70€/5 hodín. Maximálny počet teamov je 3.

Individuálna hodina je rôzneho zamerania, podľa potreby zákazníka, ktorý uváži že nepotrebuje celý kurz. Slúži na doriešenie konkrétneho problému či poradenstvo a pod.

Cena individuálnej hodiny je 20€.

Štart – konzultácia ohľadne tréningu a výcviku psa

Hodina štart slúži pre budúcich majiteľov psíkov, ktorý sa potrebujú poradiť akého psíka si vybrať do podmienok, ktoré sú mu schopní poskytnúť, informovanie sa ohľadne veterinárnej starostlivosti, kŕmenia a všetkých základných informácií skôr, ako si psíka zadovážia.

Cena za hodinu je 20€.